48 Hours Gold ürünleri; En iyi kalite ginseng ve gelişmiş ekstraksiyon teknolojisi ile üretilen, afrodizyak etkili, enerji veren, besleyici enerji içeceği, kahve, çikolata ve bonbon ginseng ekstraktlarıdır. 2006 yılında piyasaya sürülen 48 Ginseng ailesi, kısa sürede tüm kullananlardan olumlu yorumlar aldı. Etkileri kulaktan kulağa yayıldı.

Bugün ise 48 Hours Gold ürünleri Dünyanın 27 ülkesinde ve Türkiye genelinde tüm market ve benzinliklerde bulunabiliyor. 2020 yılında ise Tüketicilerine daha iyi hizmet vermek için online mağazasını açtı.

Merak ettikleriniz mi var? Lütfen okumaya devam edin.

48 Hours Gold nedir?

Ginsengin etkilerinin çoğundan sorumlu olduğuna inanılan bileşikler, ginsenositlerdir.

Source: Sticher, 1998

48 Hours Gold eşsiz bir ginseng ekstraktıdır. Aynı zamanda bir enerji içeceğinin sahip olması gereken tüm özelliklere ve vitaminlere de sahiptir. Uyarıcı etkisi, sadece ilişki kalitesini ve süresini artırmakla kalmaz; aynı zamanda vücut enerjinizi de en üst seviyeye çıkarmak için kafein ile zenginleştirilmiştir.

48 Hours Gold ürünlerinin afrodizyak etkisi tükettikten 15-30 dakika sonra ortaya çıkar ve 48 saat’e kadar devam eder.

48 Hours Gold ne işe yarar?

Yüksek teknoloji standartlarına göre konstantre edilmiş ginseng ekstresi içeren 48 Hours Gold ürünleri, erektil disfonksiyon ve ilişki kalitesi/süresi üzerinde anında bir etkiye sahiptir. Ginseng’in botanik adı “Panax”, “tam iyileşme” anlamına gelen Yunanca “panacea” kelimesinden türemiştir.

48 Hours Gold Ginseng Bitki Fotoğrafı

Olumlu etkileri nelerdir?

Yüksek kalite Ginseng’in erkeklerde yaşa bağlı hafıza kaybına faydalı olduğuna dair kanıtlar vardır. Antioksidan ve bağışıklık uyarıcı etkileri vardır. Fiziksel aktiviteyi ve vücut direncini artıran, fiziksel ve zihinsel dayanıklılığı artıran bir bitkidir ginseng. Çin tıbbında, enerji sağlayıcı genel bir tonik olarak kullanılır.

Yan etkileri ve zararları nelerdir?

Şeker hastaları, kalp ve tansiyon hastaları tüketirken dikkatli olmalıdır. Ginseng tüketimi bazı kişilerde baş ağrısına neden olur.

48 Hours Gold tüketici ve kullanıcı yorumları

Ürün sayfalarımız aracılığı ile tüketicilerimizin yorumlarını, şikayetlerini ve incelemelerini elimizden geldiğince şeffaf bir şekilde yayınlıyoruz.

48 Hours Gold Ginseng Enerji İçeceği tüm yorumlar
48 Hours Gold Ginseng Kahve tüm yorumlar
48 Hours Gold Ginseng Çikolata tüm yorumlar
48 Hours Gold Ginseng Bonbon tüm yorumlar

Ürün sayfalarımızda yapılan son 3 kullanıcı/tüketici yorumu

 • 48 Hours Ginseng Enerji İçeceği

  48 Hours Gold Enerji

  Yorum yapan tüketici: Haldun Dormen
  Puanı:
  Yorum tarihi: 17 Şubat 2020

  İşinde başarılı bir içecek ama 4 saatin ardından baş ağrısı ve burun tıkanıklığı yapıyor

 • 48 Hours Ginseng Enerji İçeceği

  48 Hours Gold Enerji

  Yorum yapan tüketici: Metin
  Puanı:
  Yorum tarihi: 12 Şubat 2020

  48 saat kadar sürdüğü iddaası biraz abartılı galiba.

 • 48 Hours Ginseng Enerji İçeceği

  48 Hours Gold Enerji

  Yorum yapan tüketici: Eser
  Puanı:
  Yorum tarihi: 19 Ocak 2020

  Harikulade herkese tavsiye ediyorum. Etkisi gerçekten uzun sürüyor yeni tadı daha guzel olmus. Performans deyince 48 hours

Ayrıca bu sayfanın alt kısmında 48 Hours ve ürünlerimiz hakkında, deneyimleriniz, tavsiyeleriniz, şikayet ve önerilerinizi tüm ziyaretçilerin görebileceği şekilde gönderebilirsiniz. Ürünlerimizi online mağazamız ile satın alabilir, ya da anasayfa’yı ziyaret edebilirsiniz.

Ürünler


Sohbete katılın

13 yorum

  1. Merhaba Emrah Bey,
   Günde en fazla 1 ürün tüketimini önermekteyiz.

 1. Öncelikle merhaba. Aslında direkt olarak böyle bir mevzu ile konuya giriş yapmanın yadırgayıcı olduğunu düşünerekten bir başlangıç ile kafama takılan bir şeyi sormak istiyorum.

  Toplumda böyle şeylerin yüksek perdeden konuşulması biraz yadırgayıcı veya abes karşılansada, yinede yaşadığım başımdan geçen bir şeyi anlatmak belki bu vesile ile birilerininde derdine deva olabilir, sonuçta bu da bir ihtiyaç ve hayatın gerçeği, cinsel sıhhat de önemli.

  Şöyleki, bir kaç yıl önce afyonda bir otobüs konaklama şirketinde mola verdiğimizde iki arkadaş karnımızı doyurmak üzere otobüsten indik, yemek bitti, ardından namazlarımızı kıldık ve tekrar otobüse bineceğimizde bir hacı amca yaklaştı, elinde bir tepsi, içinde lokumlar vardı, ‘mübarekler buyurun size lokum ikram edelim’ dedi. Biz o kadar tıka basa doymuştuk ki, almak istemedik, ısrarla tekrar, ‘alın yahu bu size sunulmuş bir hediyedir, bu armağanı red etmeyin’ deyince lokumdan birer adet aldık.

  Otobüs hareket etti, kısa süre sonra bir terlemeye başladık anlatamam, arkadaşa ve bana tuhaf bir şeyler oluyordu. Arkadaşım; ‘tevbe estağfurullah, sübhanallah’ falan diyerekten başladı gülmeye, bende ona tuhaf bir şeyler olduğunu tahmin edince neticede durumu fark ettik, ama o an için ne olduğunu tam idrak edemedik.

  Ancak ömrümüz boyunca ilk defa böyle bir durum ile karşı karşıya kalmıştık, sanki kamera şakası gibiydi tuhaf. Af buyurun libidom tavan yapmıştı, sonra anladık ki o yediğimiz tek bir lokumun marifetiydi bu yaşadıklarımız, abartmıyorum, inanın 3 gün etkisi devam etti. Lütfen, internette yaygın olan bir çok sapkın çirkin kirli içerik ile kıyas yapıp önyargılı davranmayın, eğer bitkisel bir şey ise dünya çapında bir buluş olduğunu düşünerekten bunu vurgulamak istedim.

  Bir kaç yıl sonra, tekrar afyona gitmek nasip oldu o lokumu tarif ettim ancak hiç kimse lokumun ne olduğunu çözemedi, tattığım lokumların hiç birisi o eski etkiyi göstermedi.

  Biraz araştırma yaptım, manda sütü diyenler oldu, yok zencefil özü diyenler oldu, kimileri o lokum çöven özlü lokumdur falan dediler. Muallâkta kaldı, özellikle bu başlık altına yazdım, bir fikri olan varmı?

  Bir uzmana bunu sordum, ‘neden durumu bu kadar mucizevi bir noktaya getiriyorsunuzki, şuan piyasada yığınla afrodizyak etkili ürünler var, bunlardan birini karıştırıp merdiven altı üretmiş olabilirler’ dedi ve ekledi; ‘Bitkisel konsantreden oluşan etken içerikli bir lokum olabilir, çünkü bir parça lokumun bu kadar abartılı ve hatta üç gün etkisi devam edemez, öncesinde gün içerisinde başka bir şey yiyip içtinizmi? Neden bu duruma sebep olan şeyin tek bir lokumla oluştuğunu düşünüyorsunuz? Belkide başka şeyler yiyip içtiniz bir hatırlamaya çalışın dedi’

  Ancak, gerçekten sıradan günlük şeyler tüketmiştik, adım gibi eminim o lokumun marifetiydi, halâ merak eder dururum, acaba o lokumun içinde ne vardı dedim. ‘Araştırmak lazım, hayatımız muammalar ile dolu’ demişti.

  Son olarak, çövenin böyle bir etkisi varmı, bildiğim kadarıyla, çamaşır yıkamakta kullanılan veya kabızlık sorunu için müshil etkisi yaptığı yönlerinden başka kullanım alanları mevcutmudur? Mesela, afyonda çoğu geleneksel tatlıda çöven bitkisi kökünün kullanıldığını duymuştum

  1. Merhaba Özdemir Bey,
   Bazı besin maddelerinin güçlü afrodizyak etkileri vardır. Örneğin kaliteli ginseng veya yıllardan beri kullanılan ‘osmanlı macunu’. Libido yükselmesi beslenme şekliyle doğrudan alakalı olduğu gibi psikolojik etkenlerle de alakalıdır. 48 Hours Gold ürünleri afrodizyak amaçlarla özel formüle edildi, Afyon’da lokum aramanıza gerek yok. 🙂

  1. Merhaba Erkan Bey,
   48 Hours Gold ürünlerinin alkolle tüketiminde dikkatli olunması gereklidir.
   Kadınlar için özel formülize edilmiş 48 Hours Gold Ladies‘i satın alabilirsiniz.

 2. 48 Hours Gold tükettikten sonra vazgeçersek etkisini düşürmem için ne yapmam lazım?

  1. Merhaba Ahmet Can Bey,
   48 Hours Gold’un içerdiği vitaminler ve enerji verici bileşimler 48 saat vücutta kalacaktır. 48 Hours Gold içindekiler sayfasında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Etkinin azalması söz konusu olmaz, biraz spor yapabilirsiniz enerjiyi atmak isterseniz.

  2. 48 Hours Gold ginseng drink ile 48 Hours Gold ginseng chocolate ikisi bir arada arka arkaya kullanılabilir mi?

   1. Merhaba Ali Bey,
    Tüm ginseng ürünlerimiz aynı içeriğe sahip, arka arkaya 2 ürün tüketmiş olursunuz. Gün içinde en fazla 1 ürün öneriyoruz.

 3. 48 Hours Kahve Ürünü Satın Aldım Gayet memnun kaldım ilginize tesekkür ederim

 4. 48 Hours Çikolata ürününü aldım paket üzerinde şeffaf jelatin falan yoktu nedendir bilmem ama bir faydası olmadı. Erkek olarak kendimde denedim hiçbir şey hissetmedim. Yardımcı olur musunuz? Bayan için hangi paket erkek için hangi paket veya ne nasıl?

  1. Merhaba Kuzey Bey,
   Ürünlerimizin üstünde şeffaf bir jelatin bulunmuyor. Tüketicilerimizi taklit ürünler konusunda uyarıyoruz. Lütfen orjinalliğinden emin olmadığınız ürünleri almayın. Siz ürünümüzü nereden almıştınız? [email protected] mail adresimizden detaylı bilgi verirseniz seviniriz.
   48 Hours Gold Ladies serisi kadınlara özeldir, diğer tüm ürünlerimiz ise erkeklerin kullanımı içindir.

Yorum Gönderin

Bir Cevap Yazın